ZESPÓŁ

filip

Filip

CEO, właściciel App n Down

Najważniejsza osoba w agencji, chociaż sam uparcie twierdzi, że bez niego zespół poradziłby sobie bez najmniejszych problemów, a każdy z pracowników jest dla niego w równym stopniu ważny. Filip to człowiek posiadający ogromne doświadczenie, współpracował z wieloma firmami oraz obsługiwał dużych i małych klientów. Doskonale zarządza zespołem, dbając jednocześnie o przyjazną atmosferę w firmie. Stawia nie tylko na indywidualny rozwój, ale całego zespołu. Jego zainteresowania oscylują wokół nowoczesnej technologii, na temat której wie wszystko. Codziennie wertuje strony internetowe, na których zawsze znajdzie coś nowego i wartego uwagi. Do największych pasji Filipa należy tenis i motoryzacja, kort tenisowy i auta wielkolitrażowe to jego raj na ziemi.

Tomek

Creative Manager

Kiedy inni mówią, że nie da się czegoś zrobić, on z przekonaniem powtarza, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania, ale ostatecznie zawsze udaje się zrealizować zamierzony plan. Nieustannie zastanawiamy się, co wpływa na to, że potrafi doskonale zaplanować pracę całego zespołu, bez względu na wielkość projektu. To młody człowiek z dużym bagażem doświadczeń. Zanim zasilił naszą firmę, pracował w kilku agencjach interaktywnych. Tomek to człowiek z pasją, dzięki szczególnym umiejętnościom organizacji i zarządzania zespołem oraz otwartemu na nowości umysłowi jest w stanie osiągać zawsze wyznaczone cele.

49027054 - happy man with thumbs up on a turquoise background
19312652 - fedora wearing caucasian man with glasses and goofy smile

Łukasz

iOS Developer

System iOS zna od podszewki, może o nim opowiadać godzinami, prawdziwy fanatyk nowoczesnej technologii i urządzeń mobilnych. Co robi w wolnym czasie? Szuka i znajduje coraz to nowsze rozwiązania, które można wykorzystać przy aplikacjach mobilnych. To prawdziwa kopalnia pomysłów. W pracy nie odchodzi od laptopa, na ulicy spotkać go można ze smartfonem w ręku, a podczas lunchu nie rozstaje się z tabletem. To człowiek pracujący non stop!

Magda

Android Developer

Zdolna dziewczyna z polibudy, z typowo analitycznym umysłem, dokładna i zdeterminowana, a w dodatku ładna – będącą wizytówką naszej firmy. Magda jest magistrem informatyki, od 4 lat nieustannie zdobywa doświadczenie, poznając pasjonujący ją świat programistów. Dziewczyna na temat androidów wie wszystko, podobnie jak Łukasz o iOS, dlatego doskonale się rozumieją. Potrafi jednak oddzielić pracę od życia prywatnego i zainteresowań, które są tak liczne, że momentami ciężko za nią nadążyć. Biega w maratonach, wspina się na skałki, czyta kryminały, a ostatnio interesuje się kulinariami…

49230449 - funny hipster girl in knitted sweater and beanie hat going crazy at white brick wall background. trendy casual fashion outfit in winter. toned photo with copy space.
24919072 - confident, trustworthy, friendly middle-aged man, ordinary guy on grey

Kamil

Web Developer

Człowiek, który jest niemal wszędzie. Można go spotkać w każdym zakątku biura. Nie potrafi usiedzieć za biurkiem nawet 30 minut, wciąż szuka wrażeń. Dusza towarzystwa, która potrafi rozbawić całą firmę. Do jego obowiązków należy programowanie stron internetowych, aplikacji i sklepów. Nie jest jednak typowym programistą, a raczej wariatem informatycznym, który zawsze wszystko robi na opak, po swojemu, ale jeszcze nigdy zaproponowane przez niego rozwiązanie nie okazało się złe!

Majka

Web Designer

Majka czyli po prostu Mała – co prawda jej nie widać, ale za to słychać. Mówi tak dużo, że mamy wrażenie, że spala w ten sposób kalorie, dbając o formę i zachowując tym samym nienaganną figurę. Kreatywna i niezwykle zdolna, z projektem zawsze jest kilka dni do przodu, a my wówczas pozostajemy w tyle, co bywa dla nas bez wątpienia motywujące. Twórcza osoba, spod jej skrzydeł wychodzą niezwykle oryginalne projekty stron internetowych.

15692578 - young woman makes funny face  isolated on white  studio shot
27045344 - handsome businessman in smart casual and eyeglasses thinking of idea in office

Przemek

SEO/SEM Specialist

Czym w naszej agencji zajmuje się Przemek? Najprościej mówiąc, troszczy się o widoczność naszych klientów w wyszukiwarkach internetowych. Od niego zależy to, jak wysoko znajdzie się konkretna strona www. Na jego barkach spoczywa duża odpowiedzialność, choć sam przyznaje, że robi to, co potrafi najlepiej. Cenimy go za zaangażowanie w swoją pracę oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności. Kiedy pytamy Przemka o plany weekendowe, zwykle odpowiada, że planuje wyjazd na konferencję lub wybiera się na weekendowy kurs. Brawo Przemo, oby tak dalej!

Tom

Social Media Specialist

To prawdziwa torpeda w mediach społecznościowych. W Polsce mieszka już od 20 lat, biegle włada językiem polskim, pomimo że jego rodzice są rodowitymi Anglikami. Jeżeli chodzi o poprawność językową, to jest on w 100% lepszy niż wszyscy pozostali pracownicy. Dane wyszukuje w ekspresowym tempie, a w jego głowie w każdej minucie rodzi się milion pomysłów na dobry content. Media społecznościowe to dla niego środowisko naturalne, dlatego nawet po pracy jest w nich dostępny i widoczny.

28757098 - portrait of a smiling happy handsome middle-aged man with a beard wearing a striped shirt looking at the camera with a warm friendly smile against a white studio background
Janusz

Janusz

Fotograf

Janusz mówi o sobie że od kiedy pamięta zawsze pod ręką miał aparat i robił zdjęcia. Fascynuje go fotografia ludzi i to w różnym pojęciu, szczególnie taka w której widać emocje. Fascynują go fotografie tworzone przez Annie Leibovitz i obrazy Salvadora Dali. Na codzień Janusz to wiecznie uśmiechnięty optymista, który zawsze ma przy sobie jakiś aparat. Podobno jego żona jest nawet czasem o to zazdrosna.