Strony i portale www

 • Home
 • /
 • Strony i portale www

E-wizerunek ważnym czynnikiem dla rozwoju firmy

W dobie rozwoju Internetu i skomputeryzowania rzeczywistości strona internetowa stała się podstawowym narzędziem komunikacji z klientami, prezentowania swojej oferty oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy. Dobrze stworzona w oparciu o analizę potrzeb potencjalnych klientów oraz sytuację w branży jest najlepszą wizytówką marki i potrafi generować ogromne zyski. W pierwszej kolejności osoba poszukująca konkretnej usługi lub produktu korzysta z Internetu, dlatego brak strony www jest zamykaniem się na współczesne grono konsumenckie poszukujące łatwego kontaktu z firmą oraz prostego przekazu, dotyczącego zakresu usług. Profesjonalnie zaprojektowana strona, bogata w merytoryczną treść i atrakcyjną grafikę, może być jednym z głównych czynników, które wpłyną na rozwój firmy. Naszym zadaniem jest więc stworzenie takiej strony internetowej, która będzie wpisywała się w oczekiwania jej użytkowników.

15445873 - two stone tablets with the ten commandments inscribed on them on an isolated background

7 przykazań App n Down dla dobrej strony internetowej:

 1. Przejrzystość
 2. Spójność graficzna
 3. Tekst bogaty w merytoryczną treść
 4. Wiarygodność
 5. Oryginalność pozwalająca wyróżnić się
  na tle konkurencyjnych firm i ich stron www
 6. Optymalizacja pod kątem SEO
 7. Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Strona internetowa przyjazna użytkownikowi

Strona internetowa nawet najlepiej zaprojektowana pod kątem własnych upodobań i koncepcji nie spełni swojej zamierzonej roli, jeżeli nie będzie przyjazna jej użytkownikom. To oni są najważniejszym wyznacznikiem tego, jak ma finalnie ona wyglądać. Nasza agencja zajmuje się w sposób kompleksowy tworzeniem stron internetowych dla firm oraz ich obsługą. Świadczymy usługi związane z promocją marki w Internecie zarówno na poziomie strony www, jak również w mediach społecznościowych, które dzisiaj są nieodłącznym elementem promocji firmy i utrzymywania stałego kontaktu z klientami.

15730950 - a cute happy cartoon computer mascot character smiling and doing a thumbs up
41266647 - content creativity digital graphic layout webdesign webpage concept

Webdesign – Strona internetowa z duszą i charakterem

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, które w naszym mniemaniu powinny wyróżniać się estetyką, oryginalną formą oraz nawiązywać do charakteru danej firmy. Każda ze stron powstaje po wcześniej rozmowie z klientem i analizą sytuacji w branży, aby w maksymalnym stopniu dopasować ją do oczekiwać jej użytkowników. Stworzony przez nas projekt graficzny najpierw zawsze prezentowany jest klientowi i dopiero po jego akceptacji przechodzimy do dalszych działań.

Pozycjonowanie / SEO – strona przyjazna wyszukiwarkom

Strona internetowa powinna zainteresować nie tylko internautów, ale również wyszukiwarki. Im jest ona lepiej wypozycjonowana, tym jest bardziej widoczna w rankingach Google. Według badań, największą popularnością wśród użytkowników cieszą się te strony, które zajmują pierwsze 10 pozycji. Z tego powodu, walczymy nie tylko o względy klienta, ale także Google. Usługa pozycjonowania obejmuje analizę sytuacji rynkowej, pomoc w wyborze słów kluczowych, monitorowanie serwisu, szczegółowe badania i statystki. Trzeba mieć na uwadze również to, że nie na samym stworzeniu treści kończy się „współpraca” z wyszukiwarkami. Dopiero systematyczna ich aktualizacja może zyskać ich uznanie.

12285467 - hand-drawn finance statistics with arrow: search engine optimization
8725817 - old antique white typewriter with black keys

Copywriting – merytoryczna zawartość to profesjonalny wizerunek i skuteczniejsze pozycjonowanie

W ramach naszych usług proponujemy również tworzenie treści na stronę. Koncentrujemy się na bogatej treści, która przekazuje rzetelne informacje i jest w stanie zainteresować użytkownika. Nie zapominamy o solidnym pozycjonowaniu strony, co jest gwarancją lepszej widoczności w sieci.

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ