Social marketing

 • Home
 • /
 • Social marketing

Marketing internetowy jeden z naszych żywiołów, czujemy się w nim, jak ryby w wodzie. Za naszą skuteczność odpowiedzialne jest przede wszystkim to, że wierzymy w ogromny potencjał social media, ufamy, że może on stać się takim narzędziem, które w znaczący sposób przyczyni się do wzmocnienia pozycji na rynku firmy oraz poprawy wizerunku. Jako specjaliści od interaktywnych rozwiązań i marketingu internetowego pomagamy firmom w założeniu fanpage’a i jego prowadzeniu. Udzielamy rad i wskazówek mogących pomóc w poprawie funkcjonowania firmy, a także staramy się przekazać rzetelną wiedzę na temat strategii wykorzystywanych w social media.

Marketing społecznościowy – co możemy Ci zaoferować?

 • Założenie fanpage’a na takich portalach społecznościowych, jak: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest.
 • Obsługa strony na portalach społecznościowych.
 • Publikacja wpisów.
 • Nawiązanie pozytywnych i efektywnych relacji z użytkownikami.
 • Monitoring sytuacji firmy klienta w sieci.
 • Organizacja konkursów i kampanii na portalu.
 • Porady i wskazówki.
23509801 - happy young lady holding social icon balloon
44184332 - global business concept. communication in the global networks. multitasking in business. long-distance administration and management. concept of social media network. vector illustration.

2.31 miliarda użytkowników social media, a będzie jeszcze więcej!

Porównując z rokiem 2015 liczba użytkowników mediów społecznościowych wzrosła o 219 milionów. Imponujący wynik, który będzie się zmieniał przez kolejne lata. Z roku na rok social media zyskują jeszcze większą popularność (o ile jest to w ogóle możliwe). Ma na to wpływ wiele czynników, a także zmiany dotyczące możliwości wykorzystania tych portali. Media społecznościowe zrzeszają miliardy ludzi na całym świecie. Wśród nich jest młodzież, osoby dorosłe, a także starsze. Od pewnego czasu również przedsiębiorcy i firmy decydują się na prowadzenie swojego fanpage’a głównie na Facebook’u, ale nie tylko. Dlaczego? Ponieważ jest to szansa na pozyskanie nowych klientów, ale również na utrzymywanie stałych relacji ze swoimi fanami.

Media społecznościowe to doskonałe narzędzie do budowania wizerunku marki, do kreowania jej osobowości i zwiększania zaufania.

 1. Kto jest naszym odbiorcom? Jaki jest profil naszego klienta?
 2. Jaki jest nasz cel? Co chcemy osiągnąć?
 3. Jakie treści zainteresują naszego odbiorcę?

Na te 3 pytania powinno się odpowiedzieć, zanim jeszcze postawi się pierwsze kroki w social media.

Nie tylko pokażemy Ci, jak to się robi, ale zrobimy to za Ciebie!

22006780 - hand drawing diagram of social network structure as concept

Promocja w mediach społecznościowych – otwórz się na inną rzeczywistość

Skomputeryzowana rzeczywistość zmusza nas do przystosowania się do panujących w niej zasad. Ucieczka przed nią nie jest najlepszym rozwiązaniem, a już na pewno nie w biznesie, gdzie liczy się obecność wszędzie tam, gdzie jest szansa na pozyskanie nowych klientów i wzmocnienie relacji z tymi, którzy nam już zaufali. Media społecznościowe są wirtualną społecznością, która rządzi się swoimi prawami. Firmy decydujące się na działanie na tym obszarze, wchodzą zatem w ten wirtualny świat, a może inaczej – zagłębiają się w niego, ponieważ już samo prowadzenie biznesu w sieci jest przeniknięciem do tej rzeczywistości.

11978144 - illustration of the thumb up symbol, which is composed of words on social media themes. isolated on white.

Trzeba się dostosować, a efekty będą zaskakujące:

 • Szybsze dotarcie do grupy docelowej
 • Niskie koszty promocji
 • Wzmocnienie wizerunku i budowanie zaufania
 • Budowanie stałych kontaktów i efektywnych interakcji z użytkownikami
 • Zwiększenie świadomości klienta
 • Skuteczny kanał komunikacji i reklamy

FACEBOOK

Najpopularniejszy ze wszystkim portali społecznościowych, zrzeszający 1,59 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie. Historycznym momentem był 14 września, kiedy to liczba aktywnych kont na Facebooku przekroczyła miliard. Założycielem portalu jest młody programista i przedsiębiorca Mark Zuckerberg, który osiągnął niebywały sukces, a innym dostarczył najlepszego obecnie narzędzia komunikacji zarówno wśród młodych ludzi, jak również firm i przedsiębiorstw. Dzięki niemu biznes nabrał zupełnie innego charakteru.

F_icon.svg
twitter-logo

TWITTER

Największy rywal Facebook’a, z którego miesięcznie korzysta ponad 300 milionów aktywnych użytkowników. To portal cieszący się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców, polityków i dziennikarzy. Możliwość publikacji krótkich postów, zdjęć i filmów video, dzięki którym zawsze jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się u naszych znajomych, klientów i kontrahentów. Tweetowanie uzależnia, pozwala dzielić się opiniami i uwagami. Korzystając z niego, łatwo wprowadzić zmiany, które przyniosą wymierne korzyści.

 

INSTAGRAM

Korzysta z niego 400 milionów użytkowników miesięcznie. Jest to fotograficzny serwis społecznościowy, a jak powszechnie wiadomo, to właśnie grafika najlepiej przemawia do odbiorców. Potrafi przykuć uwagę, zainteresować i wyrazić niekiedy więcej niż jednostronicowy tekst. Szybka i prosta publikacja zdjęć poprzez aplikację mobilną. Firmy wykorzystują Instagram przede wszystkim do fotograficznej transmisji wydarzeń firmowych, przekazywania informacji o nowościach oraz prowadzenia kampanii wirusowych. Instagram kojarzony jest z hashtagami, którymi oznaczając posty, łatwiej jest odnaleźć zdjęcia o konkretnej tematyce.

instagram-logo-png-transparent-background1
Pinterest-logo

PINTEREST

Pinterest można porównać do wirtualnej tablicy korkowej, na której przypinane są zdjęcia tzw. piny. Nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o tematykę fotografii. Można dzielić się swoimi przeżyciami, inspiracjami i wydarzeniami. Nie jest to wbrew pozorom portal jedynie dla miłośników fotografii. W marketingu społecznościowym funkcjonuje na nieco podobnych zasad co Instagram, czyli próbuje zainteresować odbiorców treścią przy pomocy grafiki. Większość z nas jest przecież wzrokowcami.

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ