O NAS

Czy perfekcja jest cechą, która może zdominować kreatywność? Czy nieszablonowe myślenie może być przeszkodą dla dokonywania racjonalnych wyborów? Czy pragmatyzm nie może iść w parze z bujną wyobraźnią? App n Down jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe, nie istnieją żadne ograniczenia w obliczu pasji, zaangażowania czy chęci robienia czegoś dla innych.

„Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura. Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów.

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z „Fast Company”

Jesteśmy agencją interaktywną, która w branży funkcjonuje już od kilku lat. Bagaż doświadczeń, jaki udało nam się zebrać jest już dość bogaty, ale zawsze może być jeszcze większy. Zaczynaliśmy jako mała firma, która chciała dzielić się z innymi tym, co robi najlepiej. Z roku na rok zaczynaliśmy coraz lepiej rozumieć, że współczesny świat potrzebuje ludzi, którzy pracują z pasją, a więc utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jesteśmy odpowiednimi ludźmi na odpowiednim miejscu.

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych interpretowanych i natywnych dla systemów iOS firmy Apple oraz Android firmy Google. Nowoczesna technologia to coś, co towarzyszy nam na co dzień i nie ma przed nami żadnych tajemnic, chociaż niejednokrotnie nas zaskoczyła. Zajmujemy się WebDesign’em i Web’Development, czyli troszczymy się o strony internetowe firm i dokładamy wszelkich starań, aby były one lepsze od innych. W ramach oferty wykonujemy pozycjonowanie SEO, tworzymy kompleksowe kampanie reklamowe oraz działamy w zakresie social media i e-commerce. Proponujemy profesjonalną fotografię, realizujemy sesje zdjęciowe produktów na potrzeby stron internetowych i katalogów firmy.

Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy był zgodny z jego oczekiwaniami. Dajemy z siebie maksimum możliwości i 100% energii, aby stworzyć coś wyjątkowego, a także oryginalnego. Wyróżnia nas perfekcja, nigdy nie zamiatamy błędów pod dywan, naprawiamy je, ponieważ to, co umknęło nam, na pewno nie umknie Twoim klientom.

Dlaczego warto nam zaufać?

  1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
  3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
  4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
  5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
  6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ