Kampanie reklamowe

 • Home
 • /
 • Kampanie reklamowe

Pewnie wielokrotnie zastanawiałeś się, jak udało się małym firmom osiągnąć tak duży sukces i poszerzyć swoją działalność z lokalnej na światową. Odpowiedzią jest oczywiście reklama! Oczywiście nie zapominamy o bogatej wiedzy na dany temat, motywacji i mobilizacji do działania, ciężkiej pracy i ambicji. Jednak to skuteczna kampania reklamowa w dużej mierze przyczyniła się do ich osiągnięć. Aby klient do nas dotarł, musi o nas wiedzieć. Nic nie dzieje się samoistnie, potrzeba dużego zaangażowania w to, co się robi. Jeżeli decydujemy się na własny biznes, nie możemy zamykać się tylko w czterech ścianach biura i czekać, aż klienci sami się nami zainteresują, bo niestety tak się nie stanie. Czasy, kiedy to klient szuka usługodawcy, już minęły. Z racji szybkiego rozwoju branży usługowej na rynku pojawia się codziennie kilkadziesiąt nowych firm, a więc jest w czym wybierać. Zatem kto winien zabiegać o czyje względy, klient o sprzedawcę czy odwrotnie? Odpowiedź jest nadzwyczaj oczywista.

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

3 KROKI TWORZENIA KAMPANII REKLAMOWEJ

 1. Grupa docelowa: reklama nie powstaje jedynie z indywidualnej potrzeby pokazania się całemu światu, a jest tworzona z myślą o konkretnej grupie społeczeństwa. Każdy ma inne zainteresowania, oczekiwania i wymagania. Uzależnione jest to od wieku, płci, wykształcenia, indywidualnych cech charakteru i usposobienia. Wszystko to uwzględniamy zaraz na początku tworzenia kampanii reklamowej. Musimy wiedzieć, dla kogo ją robimy, aby wykonać ją jak najlepiej.
 2. Strategia reklamowa: nasz kreatywny zespół można określić jako odważny i przełamujący wszelkie stereotypy, jednocześnie zachowujący trzeźwość umysłu i wyróżniający się analitycznym umysłem. Na tym etapie ważne jest podkreślenie i próba uwydatnienia największych zalet firmy. Każdy przecież się czymś wyróżnia. Przygotowujemy identyfikację wizualną, z którą będzie kojarzona marka. Wybieramy kanały komunikacji, w tym przypadku im więcej, tym lepiej: strona internetowa, mailing, social media, blog i wiele, wiele innych. Strategia musi stanowić jedną spójną całość, dlatego zatroszczymy się o to, o czym będziesz informował swoich odbiorców oraz doradzimy, jak najlepiej to robić. Proponujemy wszelkie formy strategii – reklama 360, czyli wytężamy umysły i wykorzystujemy ich wszystkie zasoby.
 3. Realizacja i konsulting: kiedy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, nie pozostaje nic innego, jak uruchomić machinę i czekać aż wszystko zacznie powoli nabierać zamierzonych kształtów. Nie czekamy jednak pasywnie, zawsze coś można dodać, zmienić i po drodze realizować kolejne pomysły. Jesteśmy również po to, aby Ci pomóc, dać kilka wskazówek oraz naprowadzić na odpowiedni tok myślenia.
17158394 - silver vintage hourglass or sandglass isolated on white background

Nie od razu Kraków zbudowano – wszystko wymaga czasu

Im szybciej uświadomimy sobie, że sukces jest rozłożony w czasie, tym więcej starań włożymy w promocję naszej firmy, a to może przyspieszyć efekty. Kampania reklamowa musi być dobrze zaplanowana, nie wystarczy sam pomysł, który jednego dnia zaświta w naszych głowach, drugiego zostanie wdrożony, a trzeciego będziemy zbierać plony. Przekaz reklamowy, pomimo że bardzo szybko rozprzestrzenia się wśród odbiorców, to nie zawsze przynosi zamierzone efekty. Reklama nie może jedynie być, musi aktywnie motywować odbiorców. W wielu przypadkach jest tylko echem- wszyscy o niej słyszą, wszyscy ją widzą, jednak nikt nie reaguje. My staramy się, aby przygotowana kampania reklamowa dla naszych klientów była mocnym uderzeniem, tzn. aby zarówno dotarła wszędzie tam, gdzie może zrobić rewolucje i jednocześnie nawoływała do działania, które w rzeczywistości zostanie zrealizowane. Z tego powodu, zanim przystąpimy do wdrażania pomysłów, badamy, analizujemy, planujemy i modyfikujemy. Wszystko po to, aby powstał projekt, który będzie optymalnym oraz najlepszym rozwiązaniem dla konkretnej marki.

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ