Fotografia

Klient kupuje oczami

Reklama to branża, w której za doświadczeniem, kreatywnością i pasją zawsze stoi inteligencja i odpowiednia doza sprytu. Nie można mówić o przebiegłości, bo to niekoniecznie odpowiednie słowo, ale każdy, kto pracuje w tym środowisku, ma z całą pewnością w sobie coś ze sprytności lisa.

Dlaczego to właśnie obraz odgrywa tak ważną rolę w prezentowaniu produktów i oferty? Odpowiedź wydaje się oczywista, jesteśmy wzrokowcami i trochę niedowiarkami, musimy zobaczyć, aby uwierzyć. W tym celu wykorzystuje się wiele strategii, mających na celu przedstawienie produktu w taki sposób, aby stał się on obiektem pożądania, zainteresowania, by intrygował i wzbudzał pozytywne emocje. Grafika komputerowa pasuje tutaj idealnie, ale nic nie zastąpi tradycyjnej fotografii, czyli realnego przedstawienia rzeczywistości takiej, jaką jest… no może z lekkim tuningiem – tu objawia się nasza natura sprytnego lisa.

Naszym klientom możemy zaproponować:

 • fotografię produktową
 • fotografię sportową
 • fotografię reklamową
 • fotografię dokumentalną
 • fotografię z lotu ptaka (dron)
44873685 - digital photography workstation. modern digital dslr camera, laptop computer and display.
33627309 - photo table in the photo studio

Fotografia produktowa

Fotografia ma na celu przedstawienie produktów w sposób jak najbardziej autentyczny, takimi jakimi są. To ważne, aby zostały zachowane wszystkie parametry i wymiary produktu, które zostaną ukazane na zdjęciu. Nie ingerujemy w kolorystykę, która musi pozostać taka, jaka jest w naturalnym środowisku. Jest to fotografia typu packshot, a zdjęcia mogą być wykorzystane w wielu mediach i przy okazji różnych kampanii. Sprawdzają się doskonale w katalogach, na stronach internetowych oraz wszelkiego rodzaju materiałach drukowanych.

Fotografia sportowa

Na rynku pojawia się coraz więcej artykułów sportowych, co jest uwarunkowane sportowym trendem, jaki jest obecny od kilku lat. Wciąż rośnie świadomość zdrowego trybu życia, a producenci odzieży oraz sprzętu sportowego mogą być usatysfakcjonowani wyborem branży, która obecnie jest jedną z najprężniej się rozwijających. W ramach naszej oferty zajmujemy się fotografią sportową. Naszym zadaniem jest ukazanie artykułów sportowych w sposób funkcjonalny, praktyczny, ale także modny i oryginalny. Liczy się ruch, dynamika oraz siła – wykonane przez nas zdjęcia odpowiadają tym wymaganiom.

7090980 - a sports photographer watches and shoots the action at a football match.
30921907 - photo editor working on contact sheet in her office

Fotografia reklamowa

Podstawowa różnica między fotografią produktową i reklamową jest taka, że pierwsza z nich ma ukazywać produkt w sposób jak najbardziej naturalny i autentyczny, druga zaś podkreślać największe atuty oraz zalety prezentowanego towaru najczęściej w zaaranżowanej scenerii. Zdjęcia, które zostają wykonane, wykorzystywane są przede wszystkim na ulotkach, okładkach katalogów, a także wszystkich innych materiałach reklamowych.

Fotografia dokumentalna

Każdy posiada jakąś historię: człowiek, firma i produkt. Zdjęcia są narzędziem, które pozwala nam spisać ją klatka po klatce. Jaka sama nazwa wskazuje, mają one dokumentować jakąś chwilę lub wydarzenie. Nasi profesjonaliści zadbają o to, aby powstałe zdjęcia w jak największym stopniu odzwierciedlały rzeczywistość.

10236665 - paparazzi
48970013 - aerial view of drone photography over land transportation background

Fotografia z lotu ptaka

Świat z nieco innej perspektywy, z góry, gdzie wszystko wygląda inaczej. Jest to sposób na oderwanie się od rzeczywistości i ukazanie piękna tego, co na co dzień jest zupełnie niedostrzegalne. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka najlepiej sprawdzają się w reklamie hoteli, pensjonatów, restauracji, a także konkretnego regionu lub przyrody.

Fotografia jest częścią reklamy

obraz jest narzędziem, który pozwala Ci sprzedawać

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ