Aplikacje mobilne

  • Home
  • /
  • Aplikacje mobilne

Wykorzystać potencjał urządzeń mobilnych

Coraz więcej użytkowników Internetu zamienia, jeszcze do niedawna, nowoczesne i przeznaczone dla wybranych laptopy (dzisiaj praktycznie każdy posiada co najmniej jeden) na intuicyjne i mocno rozbudowane smartfony oraz tablety. Postęp technologiczny przyczynił się do znaczących zmian w kwestii przystosowania wszelkiego rodzaju platform, aplikacji oraz serwisów do każdego z mobilnych urządzeń. Sprostaliśmy temu wyzwaniu oferując i tworząc aplikacje mobilne skrojone do potrzeb użytkowników.

Aplikacje mobilne powstają niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. To prawda, że zapotrzebowanie na nie jest ogromne, jednak warto sobie uświadomić, że nie ilość, a jakość odgrywa tutaj kluczową rolę. Fakt, że aplikacji jest tak wiele, powoduje, że każda kolejna, jeżeli chce trafić precyzyjnie w gusta i oczekiwania odbiorców, musi być jeszcze lepsza. To jest nasz silnik napędowy, który daje nam mobilizacje do wdrażania coraz lepszy, efektywniejszych, jeszcze bardziej przyjaznych użytkownikom aplikacji mobilnych. Potencjał urządzeń przenośnych nie został jeszcze w 100% wykorzystany.

48629024 - 3d smart phone on white background
32866871 - vector detailed tablet and mobile vector design.

Najlepsze rozwiązanie dla biznesu

Jak wybrać rodzaj aplikacji mobilnej? Czym się należy sugerować, co wziąć pod uwagę? Pomożemy Ci odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, które trapią Cię w tej kwestii. Wierzymy, że wiesz, co chcesz osiągnąć i jaki jest Twój cel. Naszym zadaniem jest wesprzeć Cię w ich realizacji i dostarczyć Ci odpowiednich narzędzi.

Aplikacje natywne

Wiemy, jak ważne jest to, aby aplikacja mobilna idealnie współpracowała na systemie, na którym pracuje. Tego rodzaju aplikacje są szyte na miarę konkretnej platformy i mogą zostać uruchomione jedynie na danym systemie. Jest to aplikacja szybka i płynna, współpracuje z użytkownikiem, który z niej korzysta, co jest bardzo ważne, zważywszy na to, że cenimy sobie sprawnie i bezawaryjnie działające urządzenia, sprzęty i programy. Jest to rozwiązanie dedykowane szczególnie dla tych, którzy planują aplikację opierającą się na pracy z plikami multimedialnymi, takimi jak zdjęcia czy filmy. Może to spowodować duże obciążenie systemu oraz urządzenia.

Aplikacje natywne są najkorzystniejszym wyborem w takich okolicznościach ze względu na płynną i wydajniejszą pracę. Nasza agencja specjalizuje się w dwóch systemach jeżeli chodzi o tego typu aplikacje: iOS firmy Apple oraz Android firmy Google

10816394 - touchscreen smartphone with cloud of colorful application icons isolated on white background
19291916 - mobile devices, wireless communication technology and internet web concept

Aplikacje interpretowane

To drugi rodzaj aplikacji mobilnych, jaki proponujemy swoim klientom. Różni się on od pierwszego tym, że nie jest on pisany z myślą o konkretnej platformie, a o interpreterze. Ten przekłada język aplikacji na język platformy. Trzeba podkreślić, że aplikacje te wykorzystują jedynie to, co jest dostępne w interpreterze, co może być w niektórych z przypadków dużym ograniczeniem.

Do jej zalet zaliczamy możliwość uruchomienia na wielu platformach. Aplikacje interpretowane dedykujemy dla mniej skomplikowanych rozwiązań, gdzie aplikacja będzie miała bardziej statyczny interfejs z obsługą usług sieciowych takich jak: dostęp do portalów społecznościowych czy kursów walut. Nasza agencja specjalizuje się w środowisku – Adobe AIR Runtime, wykorzystującej ogromne możliwości platformy Flash.

Dlaczego warto nam zaufać?

  1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
  3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
  4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
  5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
  6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ