Pozycjonowanie, SEO

 • Home
 • /
 • Pozycjonowanie, SEO

Pozycjonowanie jest złożonym procesem. Niezbędne są m.in.: optymalizacja kodu nie tylko strony, ale także grafiki i treści, właściwe linkowanie oraz treść wysokiej jakości bogata w słowa kluczowe najlepiej jak to możliwe dopasowanych do charakteru strony www. Celem pozycjonowania jest generowanie jak największej ilości użytkowniku oraz nieustanne zwiększanie konwersji, czyli ruchu na stronie.

17969812 - seo flow chart on a whiteboard

Aby zapewnić naszym klientom skuteczną usługę pozycjonowanie, podejmujemy następujące działania:

 • przeprowadzamy indywidualną analizę potrzeb naszego klienta. Chcemy uzyskać informacje na temat jego celów działania i oczekiwań względem powstałej strony. Interesuje nas jego sytuacja, która jest punktem wyjścia do podjęcia dalszych działań
 • opracowujemy raport na podstawie analizy strony (audyt strony www). Na tej podstawie mamy pełen obraz sytuacji firmy oraz mocnych i słabych stron serwisu. W efekcie jesteśmy w stanie wprowadzić niezbędne zmiany, udoskonalić stronę tak, aby funkcjonowała jeszcze lepiej i osiągała wyższe pozycje w Google
 • selekcjonujemy optymalne słowa kluczowe, czyli takie, które najlepiej wypozycjonują stronę www klienta. To one po wpisaniu ich przez użytkownika w wyszukiwarkę doprowadzą go do Twojej strony www
 • zajmujemy się optymalizacją kodu strony, treści, grafiki, słów kluczowych i struktury linków wewnętrznych
 • dostarczamy odpowiednich raportów, jakie uzyskujemy ze stałego monitoringu strony. Jest to ważne, przede wszystkim dlatego, że w ciągu nawet kilku miesięcy może zmienić się sytuacja w Twojej branży, pojawi się mocny zawodnik, który zdominuje pozostałe strony internetowe. Nie bez znaczenia jest także zmiana upodobań i potrzeb użytkowników. Stały monitoring i analiza raportów – o tym nie można zapominać.
12285467 - hand-drawn finance statistics with arrow: search engine optimization

DOPROWADZIMY KLIENTA NA TWOJĄ STRONĘ

Pozycjonowanie SEO jest obecnie bardzo istotnym elementem całej strategii budowania strony internetowej. Na przestrzeni lat mechanizmy działań wyszukiwarek znacząco się zmieniły. Stały się one bardziej intuicyjne i krytyczne. Nie akceptują już „upychania” na stronie słów kluczowych, które nie wznoszą do tekstu żadnej merytorycznej treści. To powoduje, że tekst nie może być w istocie tylko zapełnieniem strony i przynętą, która sprawi, że osiągając wyższe pozycje w Google, klient łatwiej trafi na naszą stronę. W erze content marketingu to wysoka jakość odgrywa kluczową rolę. Rolą naszej agencji jest zatem nie tylko wybór odpowiednich słów kluczowych, ale również zaplanowanie treści, jakie powinny, a nawet muszą znaleźć się na stronie.

Dobry tekst bogaty w frazy kluczowe i jednocześnie w merytoryczną treść to najlepsze, co możesz zrobić dla swojej strony. Po pierwsze, wyszukiwarki będą Ci sprzyjać i pomogą piąć się w górę oraz osiągać czołowe pozycje. W ten sposób zostaniesz zauważony przez użytkowników, którzy po wejściu na stronę i przeczytaniu DOBRYCH tekstów niosących ze sobą informacje unikatowe, zaufają Twojej firmie i będą ją postrzegać jako profesjonalną i rzetelną.

SPRAWDZONE METODY I ETYCZNE POSTĘPOWANIE

Lata doświadczeń nauczyły nas, że wypracowanie sobie skutecznych metod jest najlepszym sposobem, aby pozycjonowanie przynosiło wymierne korzyści. Nie uciekamy się do nieetycznego postępowania i nie staramy się być sprytniejszymi od wyszukiwarek internetowym. Akceptujemy ich zasady i przystosowujemy się do ich mechanizmu funkcjonowania. Pozycjonujemy w sposób etyczny, co zapobiega otrzymaniem filtra od wyszukiwarki, powodującego spadek strony w wynikach wyszukiwania o kilkadziesiąt pozycji, lub nawet całkowite jej wykreślenie.

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ