E-commerce

Nie zostawaj w tyle czyli po co Ci sklep internetowy

Każdy kolejny rok pokazuje nam, jak duże znaczenie we współczesnym świecie ma możliwość robienia zakupów przez Internet. Coraz więcej osób decyduje się na taką formę zaspokajania swoich potrzeb, zamieniając centra handlowe na sklepy online. Nawiązując krótko do statystyk, w roku 2006, na polskim rynku, funkcjonowało zaledwie 2800 sklepów internetowych, podczas gdy obecnie jest ich ponad 25 000. W 2014 roku wartość e-handlu osiągnęła 30 mld zł. To wskazuje na jedno- duża konkurencja zmusza przedsiębiorców do podejmowania coraz to efektywniejszych działań. Nasza agencja jest wsparciem dla tych, którzy chcą wejść na rynek e-commerce lub coś zmienić, polepszyć i rozwinąć skrzydła.

10888495 - social media icons set in shopping cart shape composition
12151069 - shopping bags in shopping cart and computer mouse. concept of e-shopping. vector illustration.

Sklep internetowy to obecnie jedna z najpopularniejszych form handlu za pośrednictwem Internetu. W dobie powszechnego dostępu do sieci liczba osób korzystających w Polsce z internetu dynamicznie rośnie. Według comiesięcznych badań Megapanel PBI/Gemius populacja internautów w Polsce liczy dziś prawie 19,5 mln. Dwa lata temu było ich prawie 2 mln mniej. Szacuje się, że ponad 67% gospodarstw domowych i 98% przedsiębiorstw posiada już dostęp do internetu.

Wzrost liczby internautów znalazł swoje przełożenie na wartość rynku. Według SMB Kelkoo, Forrester Research łączna wartość rynku e­commerce w Polsce to ok 21,5 mld zł. Co warte podkreślenia Polski rynek e­commerce jest najszybciej rozwijającym się rynkiem tego typu w Europie. Pomimo kryzysu Polska odnotowywuje wzrost na poziomie ok 24%, podczas gdy średnia dla Europy to ok 16% (wg Internetretailer.com)

Daj się przekonać, czyli 6 punktów dla których warto założyć e-sklep

 1. Niskie nakłady na start
  W porównaniu z tradycyjnymi formami handlu prowadząc sklep internetowy nie trzeba ponosić kosztów związanych z wynajmem lokalu, czy opłat za energię. Personel obsługujący można zredukować do minimum. Dzięki temu można skupić się na promocji i zatowarowaniu, swojego sklepu.
 2. Wyższa efektywność nakładów reklamowych
  W internecie skuteczniej wydasz pieniądze i będziesz dokładniej mógł policzyć co działa, a co nie działa. Systemy analityczne, raporty, statystyki pokazują o wiele dokładniej efekty kampanii niż jest w stanie pokazać np. ilość wydrukowanych ulotek.
 3. Większa liczba klientów
  W tradycyjnym sklepie można liczyć jedynie na klientów z najbliższego regionu. Oferta sklepu internetowego może docierać do odbiorców z całego kraju, a często również z zagranicy. Na popularności zyskuje również tzw. efekt ROPO (Research Online Purchase Offline) ­ polega na realizowaniu przez konsumentów zakupów w stacjonarnych placówkach na podstawie informacji znalezionych w internecie.
 4. Klienci lubią oszczędzać czas
  Sklep internetowy działa przez 24 godziny na dobę. Klienci mogą dokonać zakupu w dogodnej dla siebie chwili, bez wychodzenia z domu.
 5. Atrakcyjna budowa oferty
  Nawet największy tradycyjny sklep nie pozwoli na wyeksponowanie każdego produktu w jednakowy sposób. Powierzchnia użytkowa lokalu jest ograniczona. Klienci często przepychają się z wózkiem między regałami w nerwowych poszukiwaniach produktu, ciasno umieszczonego między innymi towarami.
  Oferta sklepu internetowego posiada przejrzysty podział na kategorie. Każdy produkt można dokładnie obejrzeć na zdjęciu, a opis ułatwi poznanie jego cech. Ponadto sklep internetowy pozwala na umieszczenie nieograniczonej liczby produktów w ofercie, jednakowo wyeksponowanych dla oczu klienta.
 6. Nowy kanał sprzedaży
  Masz już sklep stacjonarny? Świetnie! A teraz daj się poznać w sieci i skorzystaj z możliwości sprzedaży do blisko 19,5 mln klientów, każdego dnia.

Przekonałeś się ale nie wiesz od czego zacząć?

Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie na rynku, z którego korzysta już ponad 8000 firm. Nieustanny rozwój i chęć pozyskiwania coraz lepszych rozwiązań zarówno dla bardziej satysfakcjonującej dla nas pracy, jak również dla efektywniejszego prowadzenia biznesu naszych klientów, sprawia, że dążąc do perfekcji, doskonalimy swoją ofertę.

Jesteśmy Autoryzowanym Resellerem platfomy Shoper.pl. Dzięki nam możesz nie tylko stać się legalnym posiadaczem tego oprogramowania, ale otrzymasz od nas kompletne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb i wdrożone kompleksowo „pod klucz”.

autoryzowany-reseller-shoper-421x80

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ