Druk / poligrafia

  • Home
  • /
  • Druk / poligrafia

Reklama jest bezpośrednio związana z drukiem. Nie można tych dwóch sfer rozdzielić, jedno nie może istnieć bez drugiego. Obraz jest tak ważnym elementem kampanii sprzedażowych, że trudno byłoby dzisiaj samym słowem przekonać klienta do skorzystania z oferty. Społeczeństwo jest przyzwyczajone do tego, że widzi billboard lub ulotkę i wie, czego ona dotyczy, nie musi się zagłębiać w lekturę. Z jednej strony to skuteczna forma reklamy, z drugiej zaś ogromne wyzwanie dla jej twórców, którzy muszą wyjść poza wszelkie schematy i ograniczenia własnej wyobraźni.

Kompleksowo to znaczy od początku do końca

Współpracujemy z nowoczesnymi i doświadczonymi drukarniami, dzięki którym mamy możliwość realizacji wszelkich projektów od samego początku aż po efekt końcowy. Zależy nam, aby każdy projekt przeprowadzić według własnego zamysłu. Zajmujemy się zatem drukiem wielkoformatowym, offsetowym, cyfrowym, sitodrukiem, itp. Zaczynamy od przygotowania projektu na podstawie zebranych informacji i danych. Z tej burzy mózgów zawsze wychodzi coś wyjątkowo. Następnie poszukujemy najlepszych rozwiązań jego realizacji, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, a nawet jeszcze lepiej. Materiały reklamowe drukuje drukarnia, która tak jak my, jest ukierunkowana przede wszystkim na zadowolenie klienta, którego uśmiech jest dla nas wszystkim najcenniejszym wynagrodzeniem. Koniec realizacji projektu następuje dopiero wtedy, kiedy nasz klient odnosi zamierzony sukces.

druk-02
druk-03

Pod kontrolą to znaczy bezbłędnie

W pełni ufamy specjalistom z drukarni, ale… wszystko lubimy doglądać osobiście. Jesteśmy świadomi, że materiały reklamowe, jakie zleciliśmy do wykonania, są w najlepszych rękach, jednak naszym obowiązkiem jest kontrolowanie całej produkcji. Dzięki temu, nasi klienci mają gwarancję, że projekt zostanie zrealizowany maksymalnie i bez żadnego błędu. Żaden etap produkcji nie ma przed nami tajemnic – naświetlanie płyt, druk, oprawa i wiele innych czynności, jakie są wykonywane w drukarni są przez nas nadzorowane. Wszystko to ma jeden cel – perfekcyjnie zrealizowane zlecenie.

DRUK OFFSETOWY

W druku tym obraz przenoszony jest z aluminiowej matrycy na konkretne podłoże, którym najczęściej jest papier. Metoda pozwalająca na wykonanie dużej ilości odbitek w krótkim czasie, dlatego polecana jest przy produkcji ulotek, wizytówek, katalogów, kopert czy folderów reklamowych.

DRUK CYFROWY

Przy druku cyfrowym wykorzystywana jest technologia elektrofotografii. Obszary bębna zostają elektrostatycznie naładowane i następnie pobierają one cząsteczki tonera w formie proszku, które przyczepiają się do papieru. Jest to szybki sposób na uzyskanie wielu odbitek w bardzo dobrej jakości. Podobnie jak druk offsetowy wykorzystywany jest przy okazji ulotek, broszur czy katalogów reklamowych.

DRUK WIELKOFORMATOWY

Przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii możliwe jest tworzenie grafiki w bardzo dużych rozmiarach – billboardy, banery, szyldy, tablice, kasetony, potykacze, roll-up’y czy też stojaki. Jest to druk, który może odbywać się na bardzo różnych materiałach, np. foliach samoprzylepnych, takich jak folia polimerowa, papierach, np. blueback czy też materiałach banerowych, czyli płótno lub siatka.

Dlaczego warto nam zaufać?

  1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
  3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
  4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
  5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
  6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ