Copywriting

 • Home
 • /
 • Copywriting

Słowo – które sprzedaje, tekst – który interesuje

Internet to skarbnica wiedzy, to encyklopedia, w której znajdzie się wszystko dla każdego. Nawet strona sklepu internetowego nie jest już jedynie miejscem, gdzie dokonuje się zakupu, a znaczy dla potencjalnego klienta dużo więcej. Poszukuje na niej cennych informacji, rzetelnej wiedzy i inspiracji. Opis produktu to nie tylko kilka słów, tworzących techniczny tekst, a zdania będące jednocześnie specjalistyczną wiedzą, wartościową treścią na temat korzyści i reklamą, która nie jest nachalnym krzykiem „kup mnie”, a jedynie subtelnym, perswazyjnym przekazem. Podobnie jest z innymi tekstami, znajdującymi się na stronie www. Ktoś mógłby porównać stworzenie treści na stronę główną do posmarowania kanapki masłem. Czy aby na pewno? Sposób postrzegania pisania tekstów na strony internetowe zmienia się w momencie, kiedy sami musimy stworzyć chociażby jedno zdanie…

Copywriting po naszemu

Ty jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, a my swojej, dlatego tworzenie treści na Twoją stronę internetową pozostaw nam. Robimy to od lat, a content marketing przesiąknął nas całkowicie. Bawimy się słowem, a to najlepsza droga do skutecznej reklamy i stworzenia wydajnych treści marketingowych. Łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniem i tym, co udaje nam się zaobserwować każdego dnia. Nie mamy żadnych wzorców, sami wypracowaliśmy sobie przez lata markę, pod którą możemy się podpisać. Mamy swój indywidualny styl pisania, który ewaluuje i jest również elastyczny, a zatem dostosowanie się do potrzeb klienta i jego grupy docelowej nie stanowi dla nas żadnego problemu.

54427913 - businessman or designer using laptop computer at desk in office

Co od nas otrzymasz?

 • Content marketing, czyli wysokiej jakości teksty blogowe i przeznaczone na serwisy zewnętrzne.
 • Unikatowe i oryginale opisy produktów pisane językiem korzyści, łączące w sobie specjalistyczną wiedzę z praktycznym wykorzystaniem produktów.
 • Teksty na stronę internetową, czyli kompleksowe podejście do zapełnienia strony tekstami, które będą pisane zarówno dla użytkownika, jak również dla wyszukiwarek. Odpowiedni dobór słów kluczowych i tekst zgodny z SEO, zapewnią Ci wysokie pozycje w Google.
 • Artykuły sponsorowane o charakterze komercyjnym, zachęcające do skorzystania z oferty Twojej firmy.
 • Treści e-mail i newsletter, ponieważ komunikacja to podstawa budowania pozytywnego wizerunku marki.
 • Hasła reklamowe i slogany, które pozwolą Ci zyskać popularność i wyróżnić się na tle konkurencji.
 • Teksty eksperckie, które wychodzą spod pióra naszych doświadczonych copywriterów. Żadna tematyka nie jest dla nas przeszkodą nie do przeskoczenia. Wyzwania – to lubimy najbardziej.
 • Posty w social media, ponieważ to media społecznościowe mają dzisiaj największą siłę perswazji.

Treść buduje relacje. Relacje budowane są na zaufaniu. Zaufanie jest motorem sprzedaży”

Budujemy zatem fundamenty Twojej marki. Twoim zadaniem jest wykorzystać to, co otrzymasz od nas – dobre treści, będące bodźcem do podtrzymywania relacji budowania zaufania wśród swoich klientów. A co następnie? Później nie możesz zwalniać, bo Twoi klienci również zwolnią, a to może Cię kosztować bardzo wiele.

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 2. Stoi za nami 12 letnie doświadczenie i ponad 200 wdrożonych projektów
 3. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści
 4. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom
 5. Współpracujemy z zarówno z małymi klientami jak i z wielkim korporacjami
 6. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie wdrożenia projektu
15100132 - businessman shaking hands isolated on white

3,000,000 +

NAPISANYCH LINIJEK KODU

150,000 +

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

200 +

WDROŻONYCH PROJEKTÓW

130 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12 +

LAT DOŚWIADCZEŃ